Izuzetna nam je radost, uz početak nove školske godine, uz desetu obljetnicu škole, također, predstaviti vam spot “Tvoja zemlja”.

Željeli smo tom pjesmom A. Kabilja i D. Britvića, uz kadrove iz naše škole, izreći radost što smo dio povijesti uršulinske škole koja je postojala ovdje od 1708. g. pa sve do 1946.g., a ponovno otvorena 2014. g. Ponosni smo što smo ovdje, što nastavljamo pisati povijest katoličke škole u Varaždinu u 21. stoljeću. Hvala svim djelatnicima i učenicima škole, suradnicima iz Ureda za medije Varaždinske biskupije, a na poseban način g. Siniši Conaru koji je spot montirao te g. Petru Prepeliću za snimanje zvuka uz matricu g. Jadranka Bobaša. Neka dobri Bog uzvrati svima svojim blagoslovima za darovano vrijeme i trud oko ovoga našega zajedničkoga djela. Bogu hvala i slava!