Božićne priredbe
Autor: Krešimir Klarić, 9. 1. 2020.

Ovogodišnje božićne priredbe održane su u dva termina: za učenike 1.,2. i 3. razreda 17. prosinca, a za 4. 5. i 6. razred 18. prosinca.
Vrijedni učenici i učitelji pripremili su kratak program u kojem su uživali svi prisutni. Nit vodilja svih točaka bilo je podsjećanje na pravi smisao Božića- otvoriti srca i spremno dočekati Isusa. I sama pozornica koju je osmislila i izradila učiteljica likovnoga bila nam je veliko nadahnuće u tom promišljanju.
    Mali zbor (najmlađi uzrast) po prvi je puta nastupao u službenim uniformama. Zasjali su baš poput pravih zvjezdica. Folklorna grupa je također imala svoj prvi nastup, a naš Tamburaški orkestar “Milozvuk“ nas je obradovao pjesmom “Svim na zemlji mir veselje“.
   Druženje se nastavilo na božićnoj tomboli u kojoj se skupljao novac za izgradnju uršulinske škole u Kambodži. Hvala od srca svima koji su sudjelovali. Prikupljeno je 4.000,00 kuna.
Preostalo je još, kako su nam poručili naši najmlađi učenici, ugostiti Isusa u svome srcu.

Božićne priredbe
Autor: Krešimir Klarić, 9. 1. 2020.