Festival Matematike 2019.
Autor: Viktorija Erjavec, 7. 5. 2019.

Ovogodišnji Festival Matematike, peti po redu, održan je u organizaciji Centra izvrsnosti iz Matematike 25. travnja u prostorijama Gospodarske škole i Druge gimnazije Varaždin. Naši su vrijedni matematičari iz svih razreda odvojili dio slobodnog vremena tijekom proljetnih praznika te se su se s vršnjacima podružili kroz matematičke zadatke, što pojedinačne, što grupne. Čestitamo svim učenicima koji su osvojili priznanja i odlična mjesta i vjerujemo kako će  za ovaj Festival i sljedeće godine biti veliko zanimanje. Čestitke i njihovim mentorima.
Ujedno čestitamo i našim učenicima, koji su svojim radom u Centru izvrsnosti iz Matematike i rezultatima tijekom nastavne godine zaslužili sudjelovati na državnom susretu u Puli od 4. do 6. svibnja.

Festival Matematike 2019.
Autor: Viktorija Erjavec, 7. 5. 2019.